DANCE DANCE VABAAJAJALATSID

19,00 € 13,30 €
* Suurus
  • 36
  • 38
  • 39
  • 40

Tootesaadavus

 

 

S1 kauplus asub Tallinnas aadressil Viru väljak 2, Metro Plaza majas. Kauplus on avatud E-R kell 10:00-20:00, L kell 10.00-20.00, P kell 10.00-18.00 (1h tasuta parkimist).


Tellides postitame kauba samal tööpäeval, kui arve laekunud enne kella 16:30.

Reedel peale kella 16:30 või riigipühadel tellitud kaup postitatakse sellele järgneval tööpäeval.

Kauba Transport

 

S1 e-poest tellides võib kaubale ise järgi tulla S1 kauplusesse, tellida pakiautomaati SmartPost/Omniva/DPD või kasutada kulleri teenust.TARNEAEG 1-3 tööpäeva

Transport Smartposti pakiautomaati 3 eurot

Transport Omniva pakiautomaati 3 eurot

Transport Smartposti Soome pakiautomaati 9 eurot

Transport DPD pakiautomaati 3 eurot

Transport kulleriga soovitud asukohta 5 eurot

Transport postkontorisse 5 eurot

Tullles ise järele ei lisandu transpordi kulu.TULLES ISE JÄRELE S1 KAUPLUSESSE:

S1 kauplus asub Tallinnas aadressil Viru väljak 2, Metro Plaza majas. Kauplus on avatud E-R kell 9:00-20:00, L kell 9:00- 20:00, P kell 9:00-18:00 (1h tasuta parkimist).

Kauba saab kätte kaupluse kassast.

Esmaspäevast reedeni (kuni kella 16:30ni) ostetud kauba saab kätte samal päeval. Reedel, peale kella 16:30  ja nädalavahetusel ning riigipühadel ostetud kauba, saab kätte järgmisel tööpäeval. Kokkuleppel saab kauba poest kätte ka nädalavahetusel.

Tellitud tooted saab kätte isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass, juhiluba) ja tellimuse numbri esitamisel.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loetakse seda kliendi soovina lepingust taganeda. Väljavõtmata tellimuste ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul samale arveldusarvele, millelt ostu eest tasuti.

Vahetus ja tagastus

 


Toodete vahetuseks ja tagastamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

1. Täidetud tagastus/taganemisvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale
2. Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile epood@s1.ee
3. Saates kodulehel oleva Tagastusvormi täidetuna aadressile epood@s1.ee
Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

Toote tagastamine S1 kaupluse kassasse on TASUTA! Kaupluse kassast ei tagastata kauba maksumust.

Kaupluses on võimalus vahetada teise suuruse või toote vastu. Kui vahetatav toode on kõrgema hinnaga, saab kaupluses tasuda vahesumma. Kui vahetatav toode on soodsam, siis summa kantakse Kliendi arveldusarvele.

 

Toote tagastamine on Kliendile pakiautomaadi, kulleri või Postkontori kaudu TASULINE.

 

Toote tagastamine, kasutades SMS-i tagastuskoodi teeb Kaupleja tasaarvelduse Kliendi tasutud ostusummast. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.

 

 

PAKK SAATA:  Itella SmartPost pakiautomaat - Tallinna Kaubamaja

                     Omniva pakiautomaat - Tallinna Viru Keskus

                     Saaja: Tiiu Tekstiil OÜ, Viru väljak 2, Tallinn, tel 56987410

 

Ümbervahetatav või tagastatav Toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega. Toode peab olema originaalpakendis ja selle küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Klient on kohustatud avama Toote pakendi alati ettevaatlikult, seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole Toote tagastamine originaalpakendis nõutav. Originaalpakend peab olema tagastamisel kilega/paberiga ümbritsetud turvaliselt, et toode ei saaks kahjustada. Kui toode on saanud kahjustada Kliendi süül,j ätab Kaupleja omale õiguse mitte hüvitada toote maksumust Kliendile.

Klient saab Tellimuse tagastada Müüjale kuuluvasse kauplusesse Viru väljak 2, Tallinn. Antud kaupluse klienditeenindajad edastavad Tagastuse E-poodi, kus teostatakse Toote/Toodete ümbervahetamis- või tagastusprotsess. Tagastus jõuab E-poodi 1 tööpäeva jooksul. Tagastuse kättesaamise kohta annab klienditeenindaja kinnituse. Tagastamine kaupluse kassasse on tasuta.

 

Müüja tagastab Kliendile ostusumma hiljemalt 14 päeva jooksul peale Toote kättesaamist