Meeste linased lühikesed püksid HERMES white

Klassikalised meeste linased püksid. Pükstel on kummiga värvel, mida saab nööriga reguleerida ning kahe taskuga. Mugavad Luxury Linen kollektsiooni kuuluvad püksid on lihtsa ja mugava lõikega. Ideaalne valik kuumal suvepäeval. Linane kangas on väga hingav ja ihusõbralik.

Luxury Linen collectioni rõivad on loodud kestma rohkem kui üks hooaeg. Valmistatud armastusega parimast linasest, tähelepanuga keskkonnale ning inimeste heaolule.

Linaste pükste kangas on pehme (kivipestud), keskmise raskusega (ca190gsm) Valmistatud 100% sertifitseeritud Euroopa linast (OEKO TEX sertifikaat), mis tagab, et see ei sisalda ohtlikke aineid. Puhas linane 100%

Modell kannab suurust M ja on 183 cm pikk.

Toode valmib käsitööna spetsiaalselt Sinule. Tarneaeg 1-3 nädalat.

HERMES meeste lühikeste pükste suurustabel S - XXL.jpeg (32 KB)

117 €
* Suurus
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Naiste linased rõivad (v.a käsitöö tooted) väljastame 1-3 tööpäeva jooksul. 

Luxury Linen Collection valmib käsitööna -  tarneaeg 1-3 nädalat.

Linane voodipesu, kodutekstiil ning hommikumantlid valmistatakse käsitööna spetsiaalselt Sinule. Tellimuse täitmine võib võtta aega üldjuhul 2-4 nädalat.  Kui toode on valmis, informeerime Teid e-kirja teel.

Lubame, et meie käsitööna valmivad tooted on ootamist väärt!

Kui soovid täpsustavat informatsiooni, helista numbril +372 56987410

 

 

 

 

 

KAUBA TRANSPORT

 

Transport SmartPOST pakiautomaati 3,62 €

Transport Omniva pakiautomaati 3,90 €

Transport SmartPOST Soome pakiautomaati 9.90 €


Transport postkontorisse 6 €

 

Tarneaeg: Naiste linased rõivad (kleidid, pluusid, tuunikad ja püksid) tarneaeg 3-5 tööpäeva. 

 

Linane voodipesu / kodutekstiil / hommikumantlid valmistatakse käsitööna spetsiaalselt Sinule. Tarneaeg 2-4 nädalat!

 Toote tagastamisel tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

Täidetud taganemisvorm saada e-kirja aadressile epood@S1.ee või

saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile epood@s1.ee

Müüjale saabunud tagastusi aksepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega. Toote tagastamisel Müüjale lisa arve koopia  tootega kaasa. 

Taganemisvormi saad alla laadida siit  SIIT 

Toote tagastamine/vahetamine on tellijale tasuline, tasuda tuleb otse teenuse pakkujale. Tagastuskood S1e-poel puudub.

S1 e-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasuti Maksekeskuse vahendusel.

TAGASTUS SAATA :   

Saaja: S1 e-pood

Pakiautomaat: Saku Selver (Itella, Omniva, DPD)

Telefon: 56987410

Email: info@S1.ee                    

Ümbervahetatav või tagastatav toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega. Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja ükses nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Klient on kohustatud avama pakendi alati ettevaatlikult, tooteid kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole Toote tagastamine originaalpakendis nõutav. 

Tagastamisel paki toode hoolikalt. Kui toode on saanud kahjustada, jätab S1 e-pood kahjustatud toote eest raha tagastamata.

 

Toodet hoolega hoides saate kauem koos aega veeta
 
 HOOLDAMINE
 
• Juhindu hooldusjuhisest                         
• Pese 30°C juures pesumasina õrnpesuprogrammiga
• Pese eraldi heledad ja tumedad rõivad  
• Tumedat värvi toode, võib anda värvi heledatele toodetele pesemisel ja kandmisel
• Toodet mitte leotada
• Pese pahempidi pööratuna pesukotis     
• Väldi trummelkuivatust
• Kuivata võimalusel värskes õhus, kuid mitte päikse käes!

 

 

 

Maailmas, kus meie tegevuse mõju keskkonnale on ilmsem kui kunagi varem, leian end isiklikust missioonist elada jätkusuutlikku elu. Naise ja 3 lapse emana usun, et minu valikutel on jõud parema tuleviku kujundamiseks.

Olen uhke, et saan olla osa jätkusuutlikuma maailma suunas liikumisest alates teadlikest ostudest, mis ühtivad minu väärtustega. Teadlikud ja mõtestatud ostud Iga kord, kui ma ostu sooritan, näen seda kui võimalust avaldada positiivset mõju. Mind tõmbavad kaubamärgid, mis järgivad keskkonnasõbralikke tavasid ja toetavad töötajatele õiglast palka.

Ma eelistan kvaliteeti kvantiteedile, otsides tooteid, mis on valmistatud kestma ja toodetud keskkonda silmas pidades. Olen tähele pannud, et kiirmoe esemed on odavad, kuid kipuvad vastu pidama vaid mõne pesukorraga, kui kvaliteetsed esemed peavad vastu mitu aastat.

 

Kui jagate kulu kulumise kohta, võidavad kvaliteetsed esemed ilma konkurentsita. Nii et kauakestvate esemete ostmisel võidavad kõik nii teile kui ka kogu planeedile. Kui rääkida rõivatrendidest, siis olen kiirmoetrendidest eemale nihkunud, selle asemel valinud jätkusuutlikest materjalidest valmistatud ajatud esemed. Sünteetikat te minu kapist ja magamistoast ei leia.

Olen uhke, et olen naine, kes elab oma väärtuste järgi, teeb teadlikke oste, võtab omaks taaskasutuse.

Olen uhke, et täna on minuga meeskond eksperte, kes töötavad kirega, et luua tooteid, mis aitavad tähistada lina vaevatut ilu.

 

LUXURY LINEN kollektsioon valmib käsitööna, pöörame erilist tähelepanu detailidele ja vankumatult autentsusele. Kõik meie tooted on läbimõeldult disainitud ja armastusega käsitööna valmistatud Leedus. Kasutame ainult puhast Euroopa linast OEKO-TEX® Standard 100

 

 

Käsitöö linane-1.webp (31 KB)

 

 

LUXURY LINEN kollekstioon on loodud kestma.

Ma lihtsalt armastan seda! Au kvaliteedile ja disainile. 

 

 

Osta vähem aga targalt!