3 Nippi linase kandmiseks sügisel ja talvel

09.09.2019
3 Nippi linase kandmiseks sügisel ja talvel

Linane pole sugugi mitte ainult Suve riietus. Kanga omadused jäävad samaks ka Talvel. See säilitab Su kehatemperatuuri. Uuest Sügis/Talve kollektsioonist leiad pisut paksemat linast.Füsioloogiliste omaduste tõttu ei kortsu see kiirelt, on soojem ja pikema kandmiseaga. 

 

1. Kihilisus on võti

Erinevad kihid loovad Su väljanägemisele šiki efekti. Soojuse kindlustamiseks alusta tavalise puuvillase pluusiga, seejärel lisa võtmelement-lina. Nüüd lase oma loomingulisus valla. Linasega sobib meeletult hästi kanda villasisaldusega kampsunit ja/või -mantlit. Eelnevale duole lisa toetav kolmas kaaslane. Olgu selleks siis teksapüksid või -tagi. Katseta ka linast linase peal kandmist ja ära unusta aksessuaare.

                                

 

 

2. Sära mustris ja värvis

Külm hooaeg ei pea ju alati sünge olema. Kas teadsid, et erksad värvid aitavad Sinu ja ümbritsevate inimeste hea tuju mõõdiku lakke lüüa? Proovi ise järele!

                                

 

3. Sügis/Talve lina lisab omapära

Löö tuttavad pahviks ja ole selle sügise kuninganna. Sügis/Talve linane tekstiil on oma tiheduse tõttu raskem kaalult, kuid see annab Sulle kaitstud ja sooja enesetunde. Naturaalsete kangaste kandmine muutub aina populaarsemaks. Kehtesta uued moe reeglid. Reeglid, mis ei kahjusta meie loodust. Innustame Sind proovima mõnusat uut kollektsiooni ja hoolima ühisest paremast tulevikust.