Tagastamine ja vahetamine

Toodete tagastamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

1. Täidetud tagastus/taganemisvorm saada koos tagastusele mõeldud tootega/toodetega Müüjale

2. Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile epood@s1.ee

3. Täites kodulehel oleva tagastusvormi

Müüjale saabunud tagastusi aksepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega. Toote tagastamisel, lisa arve koopia tootega kaasa. 

Taganemisvormi saad alla laadida siit  SIIT 

Tagastamine pakiautomaadi  või kulleriga on Kliendile TASULINE!

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt klient tagastatava tellimuse eest tasus.

PAKK SAATA :     Itella Smartpost pakiautomaati:  Saku Selver
                            Omniva pakiautomaat:             Saku Selver

                            DPD pakiautomaat:                    Saku Selver
                            Saaja tel.nr                                 56987410

Tagastades toote pakiautomaadi kaudu, peab tasuma klient tagastuse eest pakiautomaati. Linen OÜ e-poes ei ole tagstuskoodi. Linen OÜ kannab kliendile tagasi kogu ostusumma. 

Ümbervahetatav või tagastatav toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega. Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja ükses nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Klient on kohustatud avama pakendi alati ettevaatlikult, tooteid kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole Toote tagastamine originaalpakendis nõutav. Originaalpakend peab olema kilega ümbritsetud.

Müüja tagastab Kliendile ostusumma hiljemalt 14 päeva jooksul peale tagastuse kättesaamist. Tagastus toimub samale arveldusarvele, millelt Klient tellimuse eest tasus.