Tagastamine ja vahetamine

Toodete tagastamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

1. Täidetud tagastus/taganemisvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale

2. Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile info@s1king.ee

3. Täites kodulehel oleva tagastusvormi

Müüjale saabunud tagastusi aksepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

Taganemisvormi leiad  SIIT 

Toote tagastamine S1 kaupluse kassasse on TASUTA!

Tagastamine pakiautomaadi  või kulleriga on Kliendile TASULINE!

Kaupluses on võimalus toode vahetada teise suuruse või mudeli vastu. Kui vahetatav toode on kallim, saab tasuda kaupluse kassasse. Kui vahetatav toode on odavam, siis kantakse summa kliendi arveldusarvele. KAUPLUS OSTUSUMMAT EI TAGASTA.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt klient tagastatava tellimuse eest tasus.

PAKK SAATA :     Itella Smartpost pakiautomaati:  Tallinna Kaubamaja, 
                            Omniva pakiautomaat:               Tallinna Viru Keskus
                            Saaja tel.nr                                 56987410

Tagastades toote SmartPostiga, saad kasutada sama uksekoodi, millega paki kätte said.

Ümbervahetatav või tagastatav toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega. Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja ükses nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Klient on kohustatud avama Toote pakendi alati ettevaatlikult, seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole Toote tagastamine originaalpakendis nõutav. Originaalpakend peab olema kilega ümbritsetud.

Klient saab Tellimuse tagastada Müüjale kuuluvasse kauplusesse Viru väljak 2 Tallinn. Antud kaupluse klienditeenindajad edastavad Tagastuse e-poodi, kus teostatakse Toote/Toodete ümbervahetamis- või tagastusprotsess. Tagastus jõuab E-poodi 1 tööpäeva jooksul. Tagastuse kättesaamise kohta annab klienditeenindaja kinnituse, Tagastamine kauplusesse on tasuta.

Müüja tagastab Kliendile ostusumma hiljemalt 14 päeva jooksul peale Toote kättesaamist. Tagastus toimub samale arveldusarvele, millelt Klient tellimuse eest tasus.