Kui me räägime linasest voodipesust, on peamisteks teemadeks tavaliselt une kvaliteet ja küsimused linahoolduse kohta. Seekord jätame teise teema meie järgmise blogipostituse jaoks ning keskendume rohkem esimesele.

Ja kuigi hea une kvaliteet on äärmiselt oluline, peame märkima, et see on vaid osa suuremast pildist, ideest, et linane voodipesu tegelikult teeb sinust parema inimese.

Siin on neli viisi, kuidas linane voodipesu teeb sinust parema inimese, mida sa ehk varem ei arvestanud, kuid kindlasti teed nüüd.

 

Uni pole tähtis, see on hädavajalik

Kui me saame piisavalt rahulikku ja kvaliteetset und, tunneme end ärksamana ja energilisemana. See pole tõenäoliselt sinu jaoks uudis. Kuid sellega asi ei piirdu. Sa oled tõenäoliselt märganud, et pärast head ööund tunned end rahulikumana, õnnelikumana, vähem stressis ja positiivsemana? Noh, see pole nii raske märgata ja tunda. Kuid see, mis on hämmastav, on une mõju asjadele, mis pole nii ilmsed. Halb uni või selle puudumine võib olla seotud mõne ainevahetushäire, meeleolumuutuste, stressiga toimetulematus, mälu ja informatsiooni töötlemise halvenemisega ja veel paljuga.

Seega on piisavalt hea kvaliteediga une saamine meie tervisele ja heaolule hädavajalik. Ja linane voodipesu omab suurepäraseid omadusi hea une jaoks. Lina kõrge hingavus tagab, et teie keha ei ole liiga kuum ega külm kõikidel aastaaegadel, lina on looduslik ja hüpoallergeenne ning käitleb niiskust väga hästi, nii et see on nahale õrn ega põhjusta nii palju higistamist kui puuvillas magamine. Lisaks väike boonus - tänu kiudude mikromurdumistele loob lina õrna massaažiefekti teie nahale.

Mäletage - parem uni viib parema puhkuse ja parema puhkuse abil suudame olla paremad nii paljudel viisidel.

 

Blogi linane voodipesu parem tervis.jpeg (91 KB)

 

Me hoolitseme sinu eest

Hoolitse ka sina enda eest! Me hoolitseme pidevalt teiste eest - meie pere, meie sõbrad, meie kolleegid. Ja see aitab meil luua paremat kogukonda ja tugevdada sidemeid nendega, kes meile kallid on. Kuid päeva lõpus ei tohi me unustada hoolitseda ka iseenda eest.

Endale parema une ja puhkuse võimaldamine on suurepärane viis enda eest hoolitsemiseks ja endale armastuse näitamiseks. Kui oleme puhanud ja positiivsed, suudame teistele ja endale rohkem kaastunnet näidata, meil on rohkem motivatsiooni panustada oma kogukonda ja meil on rohkem energiat enda eest hoolitsemiseks ja ennast igapäevaselt parandamiseks.

 

Osta vähem, omage rohkem

Tänapäeval muutub tarbimine aina suuremaks probleemiks hooletute ostuharjumuste tõttu, mis viib kiiresti kasvava hulga tarbetu jäätmeni. Seega mängib keskkonna ja ka iseenda eest hoolitsemisel olulist rolli teadlik lähenemine sellele, mida ostame, ja milliste asjadega end ümbritseme. Võtkem näiteks voodilinad. Erinevuste tõttu puuvilla ja linase vahel on linase voodipesu valimine teadlikum ja jätkusuutlikum valik. Lina on äärmiselt vastupidav, muutub pehmeks iga pesuga, samuti on meie poolt kasutatav lina kasvatatud ja toodetud Euroopas mittetoksiliste materjalide abil. Seega teenib see teid pikka aega ega vaja paari aasta pärast asendamist ning see on teile ja keskkonnale ohutu.

 

Linane voodipesu mõjub meie tervisele hästi.jpeg (93 KB)

 

Igapäevaelu kaunimaks muutmine 

Rääkides keskkonnast, soovime kaunist kodu luua, mis on midagi, mida me tahame ja mis tegelikult väga palju meile kasu toob. Esteetilise vajaduse rahuldamine teeb meid õnnelikumaks ja loob kodu, kus tunneme end rahulikult, lõdvestunult ja mugavalt. Sellepärast pole mitte ainult teadlik, vaid ka esteetiliselt meeldivate mööbli, tekstiilide ja tarvikute tutvustamine meie koju mitte ainult teadlik samm, vaid ka midagi, mis teeb meie igapäevaelu kaunimaks.

 

Magusaid unenägusi!