Miks valida oma magamistuppa linane voodipesu?

Kui on aeg mõelda enda heaolule, tekib esimesena küsimus milline on parim valik? Praegu on turul mitmeid variante, mis hoiavad nii loodust kui ka sinu mugavust silmas. Kuid kust alustada võib olla tõeline väljakutse. Oleme siin, et suunata sind õiges suunas, kui soovid teha valikuid, mis toetavad tervist ja heaolu. Võid alustada väikestest muudatustest, näiteks magamistoast, valides voodipesuks materjali, mis mitte ainult ei paku mugavust, vaid hoolitseb ka sinu tervise eest.

Muidugi, kui tegemist on linase voodipesuga, tuleb kõigile esmalt meelde luksus. Linase voodilinade, tekikottide, padjapüüride, käterätikute ja voodikomplektide fantastilise tundega saad mitte ainult parandada oma une kvaliteeti, vaid ka oma elu üldiselt.

 

linane voodipesu parim valik.jpeg (38 KB)

 

 

Inimesed eelistavad linast voodipesu selle fantastilise omaduse, nagu vastupidavus, tõttu. Valmistatud keskkonnasõbralikust põld-linast, võib linase voodipesu vastupidavus kesta väga pikka aega, mis aitab kaasa sõbralikumale planeedile.

Looduslik linane voodipesu tervislikuks uneks Lina kui kangas on eksisteerinud juba aegade algusest peale ja see on üks levinumaid tekstiilivalikuid inimeste seas. Mitte paljud inimesed ei tea lina kohta palju. Üldiselt on lina tuntud kui kõik-loodusliku kiudtekstiil.

Oma unikaalse tekstuuri ja jätkusuutlikkuse tõttu on lina vallutanud paljude inimeste südamed. Seda põld-lina on kasvatatud üle 6000 aasta. Ja kuigi linakiust kangani jõudmise protsess on pikk - umbes 100 päeva seemne istutamisest lina taime koristamiseni.

 

 

lina kimbud.jpeg (72 KB)

 

 

Mis puudutab linataimede koristamist, siis ei kasutata mingeid lisakeemilisi aineid, nagu puuvillakiu valmistamisel. Lina taimekiududel on juba olemas unikaalsed bakterioloogilised omadused, mistõttu on raske bakteritel või seentel linakangale juurduda. Veel üks suurepärane asi linase lõnga juures on see, et hetkel, kui sellest saab kangas, saab looduslik õhuringlus kiiresti läbida kanga, mis on tervisele kasulik.

Siiski eelistab palju inimesi linase voodipesu just hüpoallergeensuse ja hingavuse tõttu. See kangas sobib mitte ainult neile, kellel on tundlik nahk, vaid ka lastele öiseks uneks.

Kuigi need fantastilised omadused on olulised, tuleks samuti otsida tarnijate sertifikaate, et veenduda, et linast hoolitsetakse õigesti. Meie linase voodipesu kollektsioonid on saanud kaks peamist linakiu sertifikaati:

Euroopa lina sertifikaat. See sertifikaat tagab, et linakangas on turul kõrgeima kvaliteediga.

OEKO-TEX standard 100 - reguleeriv formaat. See sertifikaat on globaalne reguleerimine. See tagab, et iga Teie poolt ostetud toode on testitud kahjulike ainete suhtes.

 

 

öko.jpeg (30 KB)

 

 

Üks linane voodikomplekt kõikideks aastaaegadeks Kui on jutt voodipesust, siis teame kõik, et mugavus on kõik. Oled sa kunagi mõelnud, kas üks või kaks voodikomplekti võiksid olla piisavad kõikideks aastaaegadeks?

Kui lamad fantastilisel linasel tekikotil, voodilinadel ja padjapüüridel, mille oled valinud, saad selle tunde, nagu oleksid pilvel numbrit üheksa. Unikaalne linane voodipesu võib olla midagi, mida su hea une jaoks on puudu.

Üldiselt on linakiud tugevad ja koosnevad paljudest tihedalt pakitud rakkudest; seetõttu peetakse seda üheks maailma vastupidavaimaks kangaks. Linane voodipesu on suurepärane valik, kui otsid midagi, mis kestab sulle aastaid. Veel üks imeline asi linase voodipesu komplektide juures on see, et iga pesuga muutuvad nad aina pehmemaks.

Alguses mainisime, et ei pea vastavalt aastaajale kasutama erinevaid voodikomplekte. Seda sellepärast, et saad kasutada linaseid voodikomplekte aastaringselt. Linase poorse struktuuri tõttu on kangal suurepärane soojusisolatsioon. See tähendab, et saad suvel magada linases voodipesus ilma liiga kuumaks muutumata ja samasuguses komplektis talvel magada ilma liiga külmaks muutumata.

 

Looduslähedane Luksus Linane