Pole saladus, et linane on hämmastav ja maagiat täis, kuid kuidas valida see õige, päris linane? See pole lihtne, me saame sellest aru.

Soovime teha selle lihtsaks ja aidata teil mõista erinevusi Lina ja Euroopa Lina vahel. Euroopa Lina tähendab, et lina on kasvataud Euroopas, niisutatud põldudel (see on oluline) ning kiud ekstraheeritakse mehaaniliselt ja kedratakse lõngaks põhjaliku oskusega samuti Euroopas. Pelgalt Linane mida kasvatatakse näiteks Belgias aga töödeltakse sageli Hiinas ei ole Euroopa linane.

 

 

lina kimbud.png (621 KB)

 

 

Lina valmistamine on keeruline. See, kus ja kuidas Teie voodipesu on valmistatud on oluline. Avastage meie maagiat täis linane, mis on ainulaadselt pehme, valmistatud säästvalt ja ajatutes värvides.

Valides meie voodipesu või kodutekstiili, naudite maailma parimat voodipesu. Meie voodipesu on uhkelt valmistatud Euroopas, omame OEKO-TEX ® sertifikaati ning tahame seda luksust Teiega jagada. Avastage erinevus ja soetage endale juba täna päris linasest valmistatud voodipesu.........

Kui kaalute linase voodipesusse investeerimist ja pole kindel, kust alustada, siis need kaks lihtsat näpunäidet, mida ostlemisel vaadata, et leida parim voodipesu.

Esiteks kontrollige, kus voodipesu on valmistatud. See muudab Teie voodipesu kvaliteeti tohutult. Kui peaaegu kogu lina kasvatatakse Euroopas, siis Austraalias valmistatakse enamik linaseid tooteid Hiinas või Indias, märgistades sellele nimetuse "Prantsuse lina" või muu sarnane. Lihtsamalt öeldes tähendab see lina kasvatamist Euroopas, kuid muud olulised protsessid toimusid mujal maailmas.

Teiseks, kui soovite kõrgeima kvaliteediga voodipesu, siis otsige OEKO-TEX ® sertifikaati, mis tagab kvaliteedi ja lina ehtsuse, mida on vähestel lina tootvatel kaubamärkidel.

 

oeko- tex standard logo.png (16 KB)

 

 

Osta vähem aga targalt! Veendu, mida ostad!