Maailmas, kus meie tegevuse mõju keskkonnale on ilmsem kui kunagi varem, leian end isiklikust missioonist elada jätkusuutlikku elu. Naise ja 3 lapse emana usun, et minu valikutel on jõud parema tuleviku kujundamiseks.

Olen uhke, et saan olla osa jätkusuutlikuma maailma suunas liikumisest alates teadlikest ostudest, mis ühtivad minu väärtustega. Teadlikud ja mõtestatud ostud Iga kord, kui ma ostu sooritan, näen seda kui võimalust avaldada positiivset mõju. Mind tõmbavad kaubamärgid, mis järgivad keskkonnasõbralikke tavasid ja toetavad töötajatele õiglast palka.

Ma eelistan kvaliteeti kvantiteedile, otsides tooteid, mis on valmistatud kestma ja toodetud keskkonda silmas pidades. Olen tähele pannud, et kiirmoe esemed on odavad, kuid kipuvad vastu pidama vaid mõne pesukorraga, kui kvaliteetsed esemed peavad vastu mitu aastat.

 

Kui jagate kulu kulumise kohta, võidavad kvaliteetsed esemed ilma konkurentsita. Nii et kauakestvate esemete ostmisel võidavad kõik nii teile kui ka kogu planeedile. Kui rääkida rõivatrendidest, siis olen kiirmoetrendidest eemale nihkunud, selle asemel valinud jätkusuutlikest materjalidest valmistatud ajatud esemed. Sünteetikat te minu kapist ja magamistoast ei leia.

Olen uhke, et olen naine, kes elab oma väärtuste järgi, teeb teadlikke oste, võtab omaks taaskasutuse.

Olen uhke, et täna on minuga meeskond eksperte, kes töötavad kirega, et luua tooteid, mis aitavad tähistada lina vaevatut ilu.

 

Linane voodipesu ja kodutekstiil valmib käsitööna, pöörame erilist tähelepanu detailidele ja vankumatult autentsusele. Kõik meie tooted on läbimõeldult disainitud ja armastusega käsitööna valmistatud Leedus. Kasutame ainult puhast Euroopa linast OEKO-TEX® Standard 100

 

 

Käsitöö linane-1.webp (31 KB)

 

 

Tere tulemast meie linase maailma!

Osta vähem aga targalt!